DZIŚ KOŃCZYMY ZAPISY

W tym roku połączyliśmy wszystko co najlepsze z ubiegłego sezonu oraz sugestie części zawodników, m.in. o tym, żeby było taniej. Oto plan Ligi Wiatrów 2012. Zapraszamy zawodników niezależnie od tego czy grają w klubach wyczynowych czy grają tylko dla własnej frajdy. Zapraszamy urodzonych w latach 1993 i młodszych.

WYDARZENIE FACEBOOK!

>>>>>>>>FORMULARZ REJESTRACYJNY<<<<<<<<

REGULAMIN

ZGODA

Za udział w całej Lidze płacisz 160 zł (jeżeli się nie dostaniesz do żadnej drużyny, dostajesz zwrot 130 zł czyli koszt udziału w Drafcie to 30 zł <w przypadku płacenia gotówką 180zł dostajesz 150 zł>, ale uwaga, w Drafcie biorą udział tylko Ci, którzy wpłacili całą kwotę)

Do Draftu 2012 zgłaszasz się indywidualnie poprzez stronę internetową. Pojawiasz się o godz. 9:30 8 września (sobota) na boiskach przy liceum Zamoyskiego (ul. Smolna 30 - przy Nowym Świecie). Dostajesz koszulkę draftową z numerem. Masz 5 godzin na to, żeby pokazać co potrafisz podczas ćwiczeń technicznych, sprawnościowych oraz meczów w losowych składach. Jakie są Twoje szanse? Rywalizujesz ze 120 zawodnikami o 96 miejsc w 8 drużynach. 

Po zakończeniu testów możesz być wybrany do jednej z 8 drużyn przez jednego z 8 trenerów-opiekunów. Numer z którym zostaniesz wybrany to nie tylko prestiż, ale również ilość minut jakie spędzasz na boisku w trakcie meczów Ligi Wiatrów. 

  • Picki 1-2 to 35 minut gry
  • Picki 3-4 to 30 minut gry
  • Picki 5-6 to 25 minut gry
  • Picki 7-12 to 20 minut gry

Jeżeli na meczu nie ma któregoś z zawodników, trener rozdziela minuty wedle uznania.
Opiekunowie mogą zmodyfikować ilość czasu gry swoich zawodników, w zależności od postawy na boisku.

Po ogłoszeniu wyników otrzymujesz t-shirt w barwach swojej drużyny, z logo i numerem. 

W trakcie Ligi grasz wedle hasła: Keep it simple. Twoja drużyna będzie grać jedną prostą taktyką, wybraną spośród pięciu przygotowanych przez trenera głównego Ligi Wiatrów. 

Twój trener (2 głosy) i trzy pierwsze picki drużyny wybierają jedną z przygotowanych taktyk. 

Po Drafcie zjadasz dobrą kolację, porządnie się wysypiasz, bo już następnego dnia dalej mocno działasz. Ponieważ Liga będzie bardzo skondensowana i masz mało czasu na trenowanie, następnego dnia po Drafcie jesteś już na Campie treningowym.

Na boiskach Zamoyskiego od rana będziesz brał udział w treningu taktyki ze swoim trenerem i trenerem głównym (1,5 godziny), treningu zgrania gdzie poznasz lepiej swoich kolegów z drużyny (1,5 godziny) oraz treningu obrony z trenerem obrony (1 godzina). Bądź spokojny to nie będą treningi służace przygotowaniu fizycznemu, tylko przygotowaniu drużyn do wspólnej gry.

Teraz masz trzy dni odpoczynku, bo już 13 września ruszamy z Ligą. Dostałeś drużynową koszulkę, a spodenki musisz mieć czarne, jeżeli nie masz swoich możesz kupić ligowe za 50 zł. Gramy na boiskach Zamoyskiego. Czas gry to 4x15 minut. Po każdym meczu będziesz mógł sprawdzić swoje statystyki na www.ligawiatrow.pl. Trzy mecze Twojej drużyny będą nagrane na video i sfotografowane, a ich skrót również będziesz mógł zobaczyć na stronie www. Każdy mecz prowadzony będzie przez sędziego WOZKosz. Twoja drużyna zagra na pewno 7 meczów, z każdym z przeciwników. Grasz w czwartki (17:30 lub 19:30), soboty (12:00 lub 13:30) i jedną niedzielę. Pierwszą fazę kończysz 30 września. Jeżeli Twoja drużyna jest w top 4 grasz dalej. 

Twoja drużyna odbywa jeden trening przed półfinałem. Półfinał grasz już na sali, raz dlatego, że zasłużyłeś, a dwa dlatego, że jest już październik i trochę za chłodno żeby grać na zewnątrz. Jeżeli wygrałeś półfinał, trenujesz znowu, tym razem na sali i 14 października grasz Wielki Finał Ligi Wiatrów na dużej sali przy obecności 250 kibiców. Po wygranej idziesz na imprezkę z drużyną. 

To na pewno Twoje pierwsze pytanie - Co jak będzie padał deszcz? W przypadku deszczu pierwsze picki (kapitanowie) drużyn wybierają inny pasujący termin.

Bardzo prawdopodobnie od listopada 2012 ruszy sezon zimowy, rozgrywany w formie bardziej przybliżonej do pierwszego sezonu Ligi Wiatrów.

 

ZałącznikWielkość
regulamin2012LW.pdf439.23 KB
lw2012.jpg202.9 KB
Liga Wiatrów - Zgoda.pdf68.47 KB